A11 roste, v příštím roce se zaměří na televizi a propojení platforem 

| | ,

Mediální dům A11 oznámil plány na rok 2024. Významný vydavatel regionálního tisku, prémiových magazínů a provozovatel celoplošné televize A11 se chce soustředit na propojování platforem a rozvoj televizního programu. 

Klíčovým prvkem rozvoje mediální skupiny A11 bude v příštím roce rozšiřování programové nabídky celoplošné televize A11. Ta vysílá od konce dubna letošního roku. „První měsíce vysílání pro nás všechny byly velká zkouška, velká výzva a velká škola,“ uvedl Aleš Zavoral majitel mediální skupiny A11. „Už teď se ale ukazuje, že zejména naše schopnost propojovat televizní obsah se sítí novin Náš region vytváří mediální zásah, jaký v českých podmínkách nemá obdobu,“ říká Aleš Zavoral. 

Televize A11 se nyní programově opírá o kombinaci vlastní produkce vycházející ze spolupráce s prémiovými a lifestylovými tištěnými tituly. „Velmi dobře si divácky vedou naše zpravodajské relace, které využívají regionální obsah,“ říká Bára Štanglová, programová a výkonná ředitelka televize A11. „To samé platí o talk show Mladý svět, která těží z možnosti spolupráce s ikonickým titulem a vynikající práce moderátorky Barbory Hlaváčkové,“ dodává Bára Štanglová. V roce 2024 bude televize A11 stavět na rozvíjení zpravodajství, publicistiky a vlastní tvorby, ve které si významné místo našla podvečerní živě natáčená show Dobrý večer s A11.  

Mediální dům plánuje pokračovat také v rozvoji prémiového segmentu. „Nedávná akvizice hudebního časopisu Harmonie dokazuje, že je pro nás segment prémiových titulů mimořádně důležitý,“ vysvětluje Jan Kulich, ředitel strategického rozvoje a marketingu mediálního domu A11. „Prémiové tituly okolo sebe vytvářejí pozoruhodnou komunitu významných osobností zastupujících klíčová odvětví domácí ekonomiky. Právě setkávání osobností v rámci eventů pořádaných A11 budou v roce 2024 zásadním prvkem našeho rozvoje,“ vysvětluje Jan Kulich. 

Rok 2024 přinese také důraz na propojení všech platforem. „V současnosti je A11 na celém českém trhu unikátní tím, že je vydavatelem tištěných médií, působí v online, rozhlasu i televizi,“ vysvětluje majitel mediálního domu A11 Aleš Zavoral. „V příštím roce se proto zaměříme na maximální využití synergie platforem, což pro inzerenty a obchodní partnery bude znamenat významně efektivnější komunikace s jejich klienty,“ dodává Aleš Zavoral s tím, že mediální dům A11 v příštím roce začne inzerentům nabízet také možnost marketingového, strategického a komunikačního poradenství, které bude zajišťovat vlastními kapacitami. 

Předchozí

Mediální skupina A 11 kupuje magazín Harmonie, který letos slaví 30 let na trhu

BMW uvádí novou řadu 5 a první i5

Další