Místo, které si vaše rodina zaslouží

| |

Nechte se unést tam, kde si horská příroda dokonale rozumí s výjimečnými zážitky. Objevte místo, kde vykročíte na nejdelší visutý most pro pěší na světě, nevídanou cestu mezi nebem a zemí, která přinesla světový věhlas místnímu údolí i regionu.

Čtyřhvězdičková dovolená uprostřed hor

Jedno je jisté. Vašim dětem se domů chtít nebude. Milý maskot Mamutík i nadšený tým animátorů vašim dětem přirostou k srdci. A není se čemu divit. Wellness hotel Vista umístěný přímo v srdci Horského resortu Dolní Morava právem patří mezi nejatraktivnější rodinné hotely v Česku. Je zaslouženou odměnou pro každou rodinu, kterou láká pestré vyžití i hodnotně strávený čas se svými dětmi. Zcela nezištně si tu společně napíšete příběh, na který budete ještě dlouho a rádi vzpomínat.

Naplánujte si společný čas aktivně i hravě

Těsná blízkost lesů a hor Králického Sněžníku láká k procházkám i objevování horských pěších tras a cyklotras. Stačí si jen půjčit kola a vyrazit na rekreační projížďku nebo rovnou do poctivě vybudovaných trailů, a to i s vašimi dětmi. Dolní Morava se pyšní skvělým Trail parkem s 30 kilometry tras všech úrovní, a to včetně rodinného trailu v délce 8 kilometrů. Vaše děti si rozhodně zamilují Mamutíkovy zážitkové parky. Malé objevitele tu čeká nekonečná zábava ve vodě, v písku i v korunách stromů. Nadchne je obří mamut s výškou 13 metrů a hřištěm uvnitř, vodní louže s dřevěnými vory, dětský lanáček, pískový svět, vodní mlýnky a korýtka nebo hravé lesní domečky.

Foto: Dolní Morava

Na Vistě děti hrají prim

Rodinný koncept hotelu zřejmě předčí všechna vaše očekávání. Vyhlášené animační programy ve Wellness hotelu Vista připraví pro děti až 12 hodin hodnotné zábavy každý den. Navíc jsou programy do detailu propracované tak, aby skvěle zabavili nejmenší děti, a současně nadchli náročnější teenagery. A o děti se postaráme i při snídaních a večeřích, abyste si mohli v klidu vychutnat své jídlo nebo si dát skleničku prosecca. Pokud se na Vistě ubytujete, animační programy od ranních hodin až do večera a herny pro děti si užijete bez limitu. Navíc vás mile překvapí snídaně se samostatným dětským bufetem, i wellness s bazénem a saunovým světem kdykoliv vás napadne.

Takové zážitky vám už nikdo nevezme

Představu o nejlepší rodinné dovolené na českých horách umocňuje fakt, že je hotel obklopený zážitky, které jen tak někde nenajdete. Právě na tomto místě budete mít příležitost zdolat nejdelší visutý most pro pěší na světě Sky Bridge 721. Jen o kousek dál objevíte Stezku v oblacích se síťovou kapkou ve výšce 55 metrů nad zemí. A zpátky do údolí vede nejlepší cesta

Mamutí horskou dráhou, která vám daruje 3 kilometry zážitkové jízdy. Aktivit i zábavy tu najdete tolik, že nebudete vědět co dříve. Horský resort Dolní Morava má jednoduše hory zážitků na každém kroku. Velmi snadno se může stát, že nestihnete vše, co jste si naplánovali. Alespoň budete mít důvod se vrátit znovu.

Vaše zasloužená rodinná dovolená začíná na www.hotel-dolnimorava.cz

Předchozí

Flotilový automobil roku 2024: Firmy volily možnost volby

Rohlik Group obhajuje loňský triumf. Znovu vyhrál prestižní světové ocenění za své privátní značky

Další