Nejkvalitnější wellness i lázeňská léčba v Karlových Varech

| |

Designový Spa & Medical Wellness hotel Prezident ****s patří k nejlepšímu, co nabízí Karlovy Vary – nádherné historické lázeňské město uprostřed čisté přírody, které je díky unikátnosti svých léčivých pramenů a světovému renomé nově zapsáno na seznam Unesco. Je mnoho důvodů, proč tento jedinečný spa hotel navštívit. Jméno má po prezidentu Václavu Havlovi, který stejně jako řada stálých klientů oceňoval přátelskou atmosféru ryze českého rodinného hotelu a nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. Tak neváhejte a užijte si ten rozdíl…

Nadchne vás jedinečný hotelový Wellness resort s plaveckým bazénem zdobeným polodrahokamem onyx, který přinese relaxaci a odpočinek tělu i mysli. Milovníkům saun je k dispozici biosauna, tepidarium se solnou inhalací, parní kabina a nejteplejší finská sauna. Pro ochlazení slouží studený bazén, studna s ledovou tříští a zážitkové sprchy. Soukromí a nevšední zážitky nabízí privátní Spasuity- orientální Zlatý Rasoul, kde poznáte zkrášlující účinky léčivého bahna z různých částí světa, nebo turecký Hammam s vyhřívaným mramorem a ruskou saunou s originálním dřevem sibiřské borovice Kelo. Relaxujte u plápolajícího krbu a zapomeňte na stres okolního světa. Nechte se hýčkat některými z více než 100 druhů wellness a kosmetických procedur, které uvolní a zregenerují vaše tělo a mysl.

Ozdravení celého těla

Nejkvalitnější lázeňská péče profesionálních fyzioterapeutů pod vedením MUDr. Milady Sárové – světově uznávaného odborníka v balneologii a vnitřním lékařství, Vám zajistí ozdravení celého těla, posílí přirozenou imunitu a přispěje k prevenci před závažnými civilizačními onemocněními. Kromě léčby zažívacích a metabolických onemocnění, cukrovky či obezity se naši specialisté zaměřují také na léčbu stresu či únavového syndromu, při níž je využívána nejmodernější diagnostika a unikátní procedury jako floating-  bazén simulující stav beztíže díky vodě se slaností Mrtvého moře.

Anti-aging a zkrášlení celého těla poskytne nejen kosmetické ošetření profesionální přírodní kosmetikou DR.BABOR či Alqvimia, ale také nejvyspělejší neinvazivním technologie Ultrasharp, která garantuje okamžitý úbytek tukových buněk v problémových partiích.

Kulinářské umění

Komplex jedinečných zážitků pro ozdravení vašeho těla a mysli dotváří také kulinářské umění šéfkuchaře Pavla Svobody, jenž snoubí lahůdky z nejkvalitnějších surovin s nabídkou moravských vín v biokvalitě. Nevšední relax a odpočinek si užijete na sluncem zalitých Terasách smyslů, které podmanivou vůní bylin lákají k opalování a kochání se krásami historických Karlových Varů a okolních lesů.

Sportovní vyžití

Hotel se nachází přímo v srdci historickýchKarlových Varů, jen pár kroků od Vřídla a vybízí tak k objevování samotného města i jeho lázeňských lesů se 180 kilometry stezek a množstvím vyhlídek a rozhleden. Čistá okolní příroda a sousedící hory s desítkami kilometrů sjezdovek a upravených běžeckých stop jsou ideální pro zimní dovolenou, ale také pro cyklistiku, turistiku, golf a další sportovní vyžití.  Překvapí Vás množství památek, hradů, zámků, muzeí či zaniklých dolů a dalších zajímavých míst. Našli jste ideální místo pro vaši dovolenou a odpočinek. Tak neváhejte a užijte si ten rozdíl…

DARUJTE ZÁŽITKY PLNÉ ZDRAVÍ

Potěšte své blízké dárkovým certifikátem do jednoho z nejluxusnějších karlovarských hotelů. Vybrat můžete libovolnou hodnotu poukazu nebo přímo ze široké nabídky wellness a léčebných pobytů. Ozdravné a relaxační lázeňské programy, které posílí imunitu, zbaví tělo toxinů a strestu jsou tím nejlepším dárkem pro ty, na kterých vám opravdu záleží. Příjemně strávené chvíle v LuxurySpa & Medical Wellness Hotelu  Prezident ****s se stanou nezapomenutelným zážitkem.

www.hotelprezident.cz

Předchozí

KODL: Rodinná tradice zavazuje

Concierge medicine – pacientům můžeme prodloužit délku života až o deset let

Další