Na pobřeží Antalye se otevřel butikový villas-only resort BIJAL, oficiálně nejluxusnější hotel v Turecku

| |

Na turecké riviéře, nedaleko historického města Side, se letos v březnu po loňském soft openingu oficiálně otevírá villas-only resort BIJAL. Butikový koncept nabídne devatenáct vil ve středomořském designu, tři gourmet restaurace s menu od michelinských šéfkuchařů, bar, clubhouse, tenisové kurty, SPA ve spolupráci s italskou značkou Bioline Jatò, Kids Club a privátnípláž. Velkorysé vily s interiéry definovanými přírodními materiály jako len a dřevo jsou zasazeny do svěží harmonizující zeleně borovicového háje.

Maledivská vize v Turecku

Progresivní třiapadesátiletá turecká podnikatelka Esin Güral Argat po úspěchu dvojice svých resortů JOALI a JOALI Being na Maledivách přesunula svou filozofii ultra high-end hotelnictví 21.století také na pobřeží Antalye. S cenou začínající v sezoně na částce 2500 euro za noc je Bijal oficiálně nejexkluzivnějším resortem v celém Turecku. Vily o jedné, dvou, třech nebo čtyřech ložnicích jsou vybaveny terasami, privátními bazény a hosté v každé z nich budou opečováváni 24/7 servisem osobního butlera.

Nová Antalye

Gastronomické zázemí nabídnou přímo v resortu tři restaurace – Club House s barbecue, japonský teppanyaki spot na pláži a Beach House s mezinárodní a lokální kuchyní. Za menu těchto podniků stojí pečlivě vybraní michelinští šéfkuchaři. Specialitou resortu jsou také výjimečné organické snídaně, které představují skvělý způsob, jak začít den. Pro hosty je připravena možnost kurzů vaření s lokálními surovinami, degustací vína, soukromých plaveb při západu slunce, promítání filmů nebo privátního grilování.

Předchozí

POŘÁDNÁ OSLAVA STOVKY

Peugeot 5008: rodinné SUV do každé doby a pro každý terén

Další