Vzduch & rodinná atmosféra v hotelu VILLA SMETANA

| |

Lázeňský hotel Villa Smetana (dříve hotel Smetana Vyšehrad) se nachází uprostřed krásné zelené zahrady, která umocňuje efekt lázeňské léčby a nabízí klientům nerušené místo k aktivnímu odpočinku.

Hotel Villa Smetana je situovaný v jedné z nejkrásnějších centrálně položených čtvrtí města Karlovy Vary, v nejstarší vilové čtvrti Westend. Propojením historických secesních budov (Villa Strunz – 1900 a Villa Waldert – 1901) vznikl plnohodnotný lázeňský hotel v kategorii 4* nabízející komplexní lázeňskou léčbu.

Všechny procedury, které hotel nabízí je možné konzultovat se zkušeným lázeňským lékařem, který Vám bude k dispozici každý den a který Vám na míru sestaví léčebný plán přesně podle Vašich zdravotních potřeb. Bohatě vybavené wellness centrum s bazénem je základem pro tvorbu sezónních a tematických balíčků, ze kterých si jistě vybere i nejnáročnější klient. Hoteloví hosté také mohou využít nejen bazén, saunu & whirpool, ale také kosmetický salon pod záštitou francouzské kosmetiky Purlés. Pokud však hledáte něco na uzdravení své duše, doporučujeme Vám dlouhou procházku lázeňskými lesy, kombinované s Oxygenoterapií, která Vašemu tělu pomůže vymizet pocit únavy a navodí Vám pocit svěžesti. Oxygenoterapií se také zlepšuje prevence některých onemocnění, podporuje se hojení, zvyšuje se mentální a fyzická kapacita, zkvalitňuje se mikrocirkulace a celkově zlepšuje stav pleti.

Gastronomické zážitky

Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí bohatý výběr nejen z dietní stravy s individuálním přístupem k nejrůznějším přáním či zdravotním omezením klientů.Kvalifikovaný personál hotelu Villa Smetana je základem rodinné atmosféry, kterou je hotel dlouhodobě vyhlášen. Velkou výhodou hotelu je 20 parkovacích míst přímo v areálu hotelu. To určitě velmi oceníte, protože toto ve známé lázeňské zóně rozhodně nebývá zvykem. A to rozhodně není vše, protože výběrem toho správného pokoje to teprve začíná. Vyberte si ten správný pokoj, který bude jako stvořený pro Vás! Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, ale pouze jen některé z nich mají prostorné balkony, na kterých si můžete vychutnat svou ranní kávu za doprovodu závanu čerstvého vzduchu z lázeňských lesů.

Tak na nic nečekejte!

Předchozí

idGuard online služba pro ověřování identity klientů

Zámek Loučeň vypráví Příběh vánočního stromečku

Další